Spoločnosť RevBits získala niekoľko ocenení Global InfoSec Awards na konferencii RSA 2022 USA – English France – Français France – Français Polska – Polski Polska – Polski

2 mins read
 • Ocenenie 2022 Global InfoSec Award – spoločnosť roka novej generácie/spoločnosť roka v oblasti produktov zabezpečenia 
 • Ocenenie 2022 Global InfoSec Award – najlepší produkt/zabezpečenie koncových bodov 
  • RevBits Zabezpečenie koncových bodov
 • Ocenenie 2022 Global InfoSec Award – žiadaná spoločnosť/rozšírená detekcia a reakcia (XDR) 
  • Platforma virtuálnej inteligencie RevBits
 • Ocenenie Global InfoSec Award 2022 – najinovatívnejšie riešenie/spravovanie privilegovaného prístupu (PAM) 
  • Spravovanie privilegovaného prístupu RevBits
 • Cena Global InfoSec Award za rok 2022 – špičkové riešenie/model s nulovou dôverou 
  • Sieť s modelom s nulovou dôverou RevBits

„Sme nadšení, že sme získali niekoľko najprestížnejších a najžiadanejších ocenení v oblasti kybernetickej bezpečnosti od časopisu Cyber Defense Magazine, nezávislého poskytovateľa správ a informácií o kybernetickej bezpečnosti. V takejto konkurencii a s najlepšími porotcami, ktorí sú poprednými odborníkmi na informačnú bezpečnosť z celého sveta, nemôžeme byť spokojnejší, povedal David Schiffer, generálny riaditeľ spoločnosti RevBits. Slogan našej spoločnosti používaný v našich reklamách je „Sen každého CISO”. Získanie týchto piatich ocenení, štyroch za produkty a jedného pre našu spoločnosť, je naozaj „snom každého generálneho riaditeľa”.

„RevBits stelesňuje tri hlavné vlastnosti, ktoré porotcovia hľadajú, aby určili víťaza. Pochopenie hrozieb zajtrajška už dnes, poskytovanie lacných riešení a inovácie neočakávanými spôsobmi, ktoré môžu pomôcť zmierniť kybernetické riziko, aby organizácie získali náskok pred ďalším útokom,” povedal Gary S. Miliefsky, vydavateľ Cyber Defense Magazine.

O spoločnosti RevBits

Spoločnosť RevBits, založená v roku 2018, je komplexnou spoločnosťou v oblasti kybernetickej bezpečnosti, ktorá je odhodlaná poskytovať svojim zákazníkom špičkovú ochranu a služby. Vďaka ponuke viacerých pokročilých produktov na zabezpečenie, ktoré možno spravovať prostredníctvom jednotnej bezpečnostnej platformy, poskytuje spoločnosť RevBits ochranu proti najsofistikovanejším kybernetickým hrozbám, ktorým spoločnosti čelia. Spoločnosť RevBits má hlavné sídlo v meste Mineola v štáte New York a pobočky v Princetone v štáte New Jersey, Bostone v štáte Massachusetts, Londýne (Anglicko) a Antverpách (Belgicko). Viac informácií o spoločnosti RevBits nájdete na www.revbits.com/aboutrevbits.

O časopise Cyber Defense

Cyber Defense Magazine je hlavným zdrojom správ a informácií o kybernetickej bezpečnosti pre pracovníkov v oblasti informačnej bezpečnosti v podnikoch a štátnej správe. Viac sa o nás dozviete na stránkach https://www.cyberdefensemagazine.com.

Kontakt pre médiá: [email protected]

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1832807/Winner_s_Badge_RevBits.jpg
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1222447/revbits_logo__002.jpg 

SOURCE RevBits LLC