SPOLOČNOSŤ MYLE VAPE ZÍSKALA NA UDEĽOVANÍ CIEN VAPOUROUND SLÁVNE OCENENIE „LÍDER V ODVETVÍ” Slovensko – slovenčina Slovensko – slovenčina USA – English USA – English USA – English Latin America – español USA – English USA – English USA – English Brazil – Português USA – English USA – English USA – English Slovensko – slovenčina Slovensko – slovenčina

2 mins read

RIDGEFIELD, New Jersey, 13. júna 2022 — MYLE Vape, globálna značka, ktorú spotrebitelia poznajú a ktorej dôverujú, získala počas uplynulého víkendu ocenenie „Líder v odvetví” na udeľovaní cien Vapouround Awards v britskom Birminghame.

Od svojho vzniku v roku 2015 spoločnosť MYLE usilovne pracuje na vytvorení dôveryhodnej globálnej značky, ktorá neustále inovuje, rýchlo reaguje na škodlivé a nebezpečné napodobeniny na trhu, berie vážne vaping neplnoletých tým, že vytvára a monitoruje ochranné opatrenia, aby zabránila neplnoletým spotrebiteľom v nákupe, výrazne investuje do výskumu a vývoja, aby zostala na vrchole nových technológií, a je jednou z mála značiek elektronických cigariet v USA, ktorá má schválenú PMTA pre dva vape pod produkty: Gold Leaf a Blue Leaf Tobacco.

„Spoločnosť MYLE je poctená tým, že je považovaná za lídra v odvetví, ktoré je vysoko konkurenčné a hrdé na inovácie a zmeny. Od prvého dňa bolo mojím cieľom pri vytváraní MYLE vytvoriť bezpečnú alternatívu k zápalným cigaretám a toto ocenenie predstavuje všetko, na čom som pracoval posledných 7 rokov na počesť mojej matky, ktorá zomrela na rakovinu pľúc,” tvrdí Ariel Gorelik, spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ. 

Spoločnosť MYLE minulý týždeň na výstave Vapouround predstavila nové zariadenie MICRO Bar, špecifické pre Spojené kráľovstvo. Ide o malé, kompaktné a elegantné zariadenie, ktoré sa môže pochváliť malou 2 ml nádobkou, ktorá napriek malému objmeu dokáže vyprodukovať 800 šlukov, a je vybavené sieťovou cievkou, ktorá stabilizuje prívod chuti aj arómy a zároveň zlepšuje výkon zariadenia a poskytuje maximálnu produkciu pary.

MYLE Vape, globálna spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektronických cigariet, založená v roku 2015, bola vytvorená s cieľom poskytnúť bezpečnú a žiaducu alternatívu k zápalným cigaretám, ktorá je pre spotrebiteľa príjemná z hľadiska jednoduchého používania, prispôsobenia a trvanlivosti.

Desaťročia skúseností v odvetví, ktoré výkonný tím prináša do spoločnosti MYLE Vape, v kombinácii s prvotriednym výrobným tímom a rozpočtom na výskum a vývoj, ktorý od založenia spoločnosti MYLE Vape neustále rastie, umožnili vytvoriť svetovo uznávaný dizajn a technologické inovácie. Spoločnosť MYLE Vape vyrába jednorazové výrobky, ďalšie pod systémy, nabíjacie zariadenia a príslušenstvo pre elektronické cigarety, ktoré sú celosvetovo distribuované mimo Spojených štátov.

Kontaktné informácie
Myle Vape
Robert Dietsche
generálny riaditeľ
844-777-6953 
[email protected]

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1836832/VM_Awards_BEST_INDUSTRY_LEADER_WINNER__1_Logo.jpg

SOURCE MYLE