Produkt RevBits Endpoint Security vyhráva ocenenie Fortress Cybersecurity Award 2022 za riešenia detekcie koncových bodov Slovensko – slovenčina Slovensko – slovenčina España – español España – español Brazil – Português France – Français France – Français Deutschland – Deutsch Deutschland – Deutsch Polska – Polski Polska – Polski Россия – Pусский Россия – Pусский

1 min read

Spoločnosť RevBits sa teší, že bola ocenená v nasledujúcich kategóriách:

  • Cena Fortress Cybersecurity Award za rok 2022 – produkt alebo služby/detekcia koncových bodov 
    • RevBits Endpoint Security
  • Cena Fortress Cybersecurity – vyhodnotená ako finalista 
    • RevBits Privileged Access Management (Spravovanie privilegovaného prístupu)

„Ako vývojár softvéru pre kybernetickú bezpečnosť sa zameriavame na to, aby sme našim zákazníkom poskytovali sofistikované a komplexné riešenia, ktoré zlepšujú ich zabezpečenie,” povedal David Schiffer, generálny riaditeľ spoločnosti RevBits. „Ocenenie za naše riešenie Endpoint Security a uznanie od Fortress za náš produkt Privileged Access Management je veľmi hodnotné. Vďaka úsiliu našich vývojárskych tímov a technologickej mape, ktorú vedie náš technický riaditeľ Mucteba Celik, budeme naďalej zlepšovať naše riešenia, aby sme našim zákazníkom poskytovali špičkovú detekciu, blokovanie, reakciu na hrozby a kontrolu.”

„Endpoint Security (EPS) je kľúčovým produktom nášho balíka podnikových riešení,” povedal Mucteba Celik, technický riaditeľ. „Trh PAM je konkurencieschopný a získať uznanie od spoločnosti Fortress je veľká česť. „Naše úsilie o rozvoj v oblasti EPS sa sústredilo na vybudovanie 100 % detekčnej schopnosti s nulovým hlásením falošne pozitívnych výsledkov. Urobili sme veľké pokroky pri vytváraní najschopnejšieho dostupného riešenia zabezpečenia, detekcie a odozvy koncových bodov. Vyvinuli sme napríklad technológiu anti-rootkit, ktorá chráni pred útokmi škodlivého softvéru na úrovni zdroja, ktorej bol udelený americký patent.”

O spoločnosti RevBits

Spoločnosť RevBits, založená v roku 2018, je komplexnou spoločnosťou v oblasti kybernetickej bezpečnosti, ktorá je odhodlaná poskytovať svojim zákazníkom špičkovú ochranu a služby. Vďaka ponuke viacerých pokročilých produktov na zabezpečenie, ktoré možno spravovať prostredníctvom jednotnej bezpečnostnej platformy, poskytuje spoločnosť RevBits ochranu proti najsofistikovanejším kybernetickým hrozbám, ktorým spoločnosti čelia. Spoločnosť RevBits má hlavné sídlo v meste Mineola v štáte New York a pobočky v Princetone v štáte New Jersey, Bostone v štáte Massachusetts, Londýne (Anglicko) a Antverpách (Belgicko). Viac informácií o spoločnosti RevBits nájdete na www.revbits.com/aboutrevbits.

Kontakt pre médiá: [email protected]

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1831967/FortressCyberSecurityAward_2022.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1222447/revbits_logo__002.jpg

SOURCE RevBits LLC