RevBits Endpoint Security zdobywa nagrodę 2022 Fortress Cybersecurity Award w kategorii rozwiązań z zakresu wykrywania zagrożeń w punkcie końcowym Brazil – Português Deutschland – Deutsch USA – English USA – English USA – English

1 min read

Firma RevBits miała zaszczyt otrzymać nagrody w następujących kategoriach:

  • 2022 Fortress Cybersecurity Award – Product or Services / Endpoint Detection (produkt lub usługi / wykrywanie w punkcie końcowym)  
    • Rozwiązanie RevBits Endpoint Security
  • 2022 Fortress Cybersecurity – wyróżnienie w gronie finalistów 
    • RevBits Privileged Access Management

„Tworząc oprogramowanie na potrzeby cyberbezpieczeństwa, skupiamy się na dostarczaniu klientom zaawansowanych i wysoce skutecznych rozwiązań, które wzmacniają ich bezpieczeństwo” – powiedział David Schiffer, dyrektor generalny RevBits. „Czujemy dużą satysfakcję z otrzymania nagrody za nasze rozwiązanie Endpoint Security, a także wyróżnienia Fortress za produkt Privileged Access Management. Nasz zespół programistów, na czele z dyrektorem ds. technologii Muctebą Ceilikiem, będzie kontynuować realizację strategii technologicznej polegającej na doskonaleniu rozwiązań w celu dostarczania jeszcze lepszych narzędzi do wykrywania, blokowania i ograniczania następstw zagrożeń, a także ich neutralizacji”.

„Endpoint Security (EPS – bezpieczeństwo w punkcie końcowym) to nasz sztandarowy produkt w ofercie rozwiązań przeznaczonych dla przedsiębiorstw” – powiedział Mucteba Celik, dyrektor ds. technologii w RevBits. „Na rynku rozwiązań EPS panuje duża konkurencja, dlatego wyróżnienie od Fortress jest wielkim zaszczytem. Opracowując nasz EPS, skupiamy się na budowaniu pełnej zdolności do wykrywania zagrożeń przy całkowitym wyeliminowaniu fałszywie dodatnich rezultatów monitorowania. Poczyniliśmy znaczne postępy, tworząc rozwiązanie, które zapewnia największe dostępne na rynku możliwości w zakresie ochrony, wykrywania i reagowania w punkcie końcowym. Opracowaliśmy na przykład narzędzie antyrootkitowe, które chroni przed atakiem złośliwego oprogramowania na jądro systemu operacyjnego, uzyskując na nie patent w Stanach Zjednoczonych”.

RevBits

Założona w 2018 r. firma RevBits to przedsiębiorstwo z branży cyberbezpieczeństwa, które poprzez kompleksowe rozwiązania dostarcza klientom ochronę i usługi na najwyższym poziomie. Oferując szereg zaawansowanych produktów w obszarze bezpieczeństwa, które można stosować poprzez ujednoliconą platformę bezpieczeństwa, firma RevBit daje swoim klientom możliwości ochrony nawet przed najbardziej złożonymi cyberzagrożeniami.  RevBits posiada siedzibę w Mineoli w stanie Nowy Jork oraz biura w Princeton w stanie New Jersey, Bostonie, Londynie i Antwerpii. Więcej informacji na temat RevBits można znaleźć na stronie www.revbits.com/aboutrevbits.

KONTAKT: e-mail: [email protected]

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1831967/FortressCyberSecurityAward_2022.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1222447/revbits_logo__002.jpg

SOURCE RevBits LLC