UPROSTRED INFLÁCIE A HROZIACEHO NEDOSTATKU POTRAVÍN SPOLOČNOSŤ GOYA OBNOVUJE ZÁVÄZOK DAROVAŤ 300 000 LIBIER POTRAVÍN KATOLÍCKYM CHARITÁM V NEW YORKU Slovensko – slovenčina Slovensko – slovenčina USA – English USA – English USA – English USA – English España – español España – español Latin America – español Deutschland – Deutsch Deutschland – Deutsch France – Français France – Français

1 min read

„Počas krízy, inflácie a hroziaceho nedostatku potravín rodina Goya odvážne a neúnavne pracovala na poskytovaní výživných potravín ľuďom v núdzi v celej krajine a na celom svete.  Sme vďační, že máme svoju prácu a že máme cieľ každé ráno vstať pre Boha, naše rodiny a náš národ.  V dôsledku toho sme počas celého roka a najmä počas tohto Svätého obdobia hrdí na to, že môžeme darovať plody našej práce rodinám v núdzi, ktorým poskytujú služby katolícke charity,” povedal Bob Unanue, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Goya Foods.

Posledných niekoľko rokov malo zničujúci dopad na zdravie a ekonomickú bezpečnosť rodín v najzraniteľnejších komunitách New Yorku.  Spoločnosť Goya posledných šesť rokov podporuje kampaň katolíckych charít – „Nakŕmime našich susedov”, pričom darovala celkovo viac ako 1,8 milióna libier potravín ľuďom z celého New Yorku. 

Ak sa chcete dozvedieť viac o iniciatíve Goya Gives, navštívte: www.goya.com

O spoločnosti Goya Foods 

Spoločnosť Goya Foods, Inc. založená v roku 1936, je najväčšia americká potravinárska spoločnosť vo vlastníctve hispáncov a etablovala sa ako líder v oblasti latinskoamerických potravín a korenín. Spoločnosť Goya vyrába, balí a distribuuje viac ako 2 500 vysokokvalitných potravinárskych výrobkov zo Španielska, Karibiku, Mexika, Strednej a Južnej Ameriky. Produkty spoločnosti Goya majú svoje korene v kulinárskych tradíciách hispánskych komunít po celom svete.  Vďaka kombinácii autentických ingrediencií, intenzívnych korenín a pohodlnej prípravy sú produkty spoločnosti Goya ideálne pre každú chuť a na každý stôl.  Viac informácií o spoločnosti Goya Foods nájdete na www.goya.com.

Kontakt pre médiá: Natalie Maniscalco, [email protected], 1-845-659-6506

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1797318/Goya_Foods_Donations.jpg
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1153368/GOYA_Logo.jpg 

SOURCE Goya Foods, Inc.