SPOLEČNOST MYLE VAPE ZÍSKALA NA UDÍLENÍ CEN VAPOUROUND AWARDS VÝZNAMNÉ OCENĚNÍ OBOROVÉHO LÍDRA Česko – čeština Česko – čeština Brazil – Português USA – English USA – English USA – English Latin America – español USA – English USA – English USA – English Deutschland – Deutsch Deutschland – Deutsch Slovensko – slovenčina Slovensko – slovenčina

2 mins read

RIDGEFIELD, New Jersey, 13. června 2022 — Společnost MYLE Vape, globální značka, kterou spotřebitelé znají a které důvěřují, získala o uplynulém víkendu v Birminghamu ve Velké Británii ocenění „Industry Leader”.

Od svého založení v roce 2015 MYLE usilovně pracuje na budování spolehlivé globální značky, která neustále inovuje, rychle reaguje na škodlivé a nebezpečné napodobeniny na trhu, bere vážně vaping nezletilých zaváděním a kontrolou ochranných opatření, která mají za úkol zabránit nezletilým spotřebitelům v nákupu, investuje velké prostředky do výzkumu a vývoje, aby zůstala na špičce nových technologií a je jednou z mála vape značek v USA, která získala schválení PMTA pro své dva vape pody: tabáky Gold Leaf a Blue Leaf.

„Společnosti MYLE je ctí být považována za lídra v oboru, který je vysoce konkurenční a zakládá si na zavádění inovací a změn. Od prvního dne bylo mým cílem vytvořit bezpečnou alternativu klasických cigaret a toto ocenění je proto ztělesněním veškerého úsilí, které jsem na naplnění tohoto cíle na památku své matky, která zemřela na rakovinu plic, v uplynulých sedmi letech vynaložil,” prohlašuje Ariel Gorelik, spoluzakladatel a výkonný ředitel této společnosti. 

Společnost MYLE minulý týden na veletrhu Vapouround představila nové zařízení MICRO Bar, určené konkrétně pro Velkou Británii. Jedná se o malé, kompaktní a elegantní zařízení, které se může pochlubit malou nádržkou o objemu 2 ml, ze které je nicméně přesto schopno vyprodukovat 800 šluků a je vybaveno síťovou spirálkou, která stabilizuje zprostředkovanou chuť i vůni a zároveň zlepšuje výkon celého zařízení a zajišťuje tvorbu maximálního množství páry.

MYLE Vape, globální vape společnost založená v roce 2015, byla vytvořena s cílem poskytnout bezpečnou a spotřebitelsky zajímavou alternativu ke klasickým cigaretám, která je pro spotřebitele příjemná po stránce jednoduchosti používání, možností přizpůsobení a také životnosti.

Desítky let zkušeností v tomto oboru, kterými disponuje tým vedení společnosti MYLE, v kombinaci se špičkovým výrobním týmem a významným rozpočtem na výzkum a vývoj, který od založení společnosti MYLE Vape neustále narůstá, umožnily vzniknout výrobkům s celosvětově uznávaným designem a vybaveným technologickými inovacemi. Společnost MYLE Vape vyrábí jednorázová zařízení, přídavné pod systémy, dobíjecí zařízení a příslušenství pro vape, které jsou distribuovány nejen ve Spojených státech, ale i po celém světě.

Kontaktní údaje
Myle Vape
Robert Dietsche
Generální ředitel
844-777-6953 
[email protected]

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1836832/VM_Awards_BEST_INDUSTRY_LEADER_WINNER__1_Logo.jpg 

SOURCE MYLE